logo
HU EN

Program


A néma levente.

A néma levente.

Mátyás király hadnagya, Agárdi Péter, itáliai szolgálatán beleszeret az ifjan megözvegyült Ziliába. Nem kis furfang árán végre találkozhat vele.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2009. november 24. kedd, 19:00

Megvallja szerelmét, s még búcsúcsókot is kap, de a hölgy kegyetlen árat kér: háromévi némaságot Eltelik egy esztendő, s Agárdi Péter néma. Mátyás király tízezer aranyat ígér annak, aki szóra bírja … Zilia Itáliából útrakél, mert biztos benne, hogy szerelmes szavára megszólal a néma levente.

Ajánlatunk


A BUFO, azaz Budapesti Független Operaszínház a kortárs független operajátszás megalapozására jött létre: színházi és zenei szakemberek bevonásával olyan fórumot kívánnak teremteni a kortárs operai alkotások számára, amely a hagyományos játszóhelyektől elrugaszkodva a független színházi közönséget is képes megszólítani.

Közreműködik: Juhász Gábor – gitár Kovács Zoltán – nagybőgő Jeszenszky György – dob vendég: Holló Aurél – ütőhangszerek, vibrafon, xilofon

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!