Élet rapszódia
Eszenyi Enikő és Járai Máté kétszemélyes darabja
Eszenyi Enikő és Járai Máté kétszemélyes darabja
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Mandag, 25. November 2024 20:00
Egy színésznő és egy színész - Eszenyi Enikő és Járai Máté
Egy színésznő és egy színész. Soha nem álltak még együtt a színpadon… Különböznek. Mégis hasonlóak.A férfi rajongja a nőt. A színész rajongja a színésznőt. Mindketten rajongják a SZÍNHÁZAT. És miről szól az est? Róluk. Eltáncolják, eléneklik, eljátsszák az életüket és annak egy részét… egy bohó, vicces, fájó, mégis vidám részét. És még soha nem játszottak együtt? Ez hihetetlen, de nem! Eszenyi Enikő és Járai Máté ma este először együtt, de lélekben egy emberként kápráztatja el Önöket az ÉLET RAPSZÓDIÁBAN.
Alkotók
Szereplő: Eszenyi Enikő, Járai Máté
Rendező: Eszenyi Enikő
Társrendező: Járai Máté
Díszlettervező: Kentaur
Szerkesztő: Eszenyi Enikő
A Deaf Platypus szeptett története a kortárs zenére szakosodott Jaroslav Ježek Konzervatórium falai között kezdődött Prágában, Jakub Doležal szaxofonos mentorálásával.
Közreműködik: Mahan Mirarab – gitár, fretless gitár Lukács Miklós – cimbalom Daniele Camarda – elektromos basszus Dés András – ütőhangszerek
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.