logo
HU EN

program


Péch Lóránt Trió

Péch Lóránt Trió

Péch Lóránt zongorista-zeneszerző 2023-ban azzal a céllal hívta életre trióját, hogy saját szerzeményeit combo hangszerelésben is megszólaltassa.  Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Onsdag, 12. Juni 2024 20:00

A zenekar repertoárját alkotó kompozíciókban a modern és a hagyományos jazz stílusjegyei ötvöződnek, amelyek mellé a zenészek olykor klasszikus zenei hatásokat is csempésznek. Ezen a koncerten saját szerzeményeik mellett olyan jól ismert sztenderdeket is megszólaltatnak, amelyekben bemutathatják sokoldalúságukat és elkötelezettségüket a jazz műfaja iránt.

Közreműködik:

Péch Lóránt - zongora
Suke Sándor - nagybőgő
Fazekas Tamás - dob

Az asztalfoglalás a jegyvásárlás során automatikusan megtörténik.
Páratlan számú ülőhely foglalásánál előfordulhat, hogy az asztalt meg kell osztania másokkal.
Vacsoravendégeinknek 19 órai érkezést javaslunk.
Az asztalfoglalásokat legkésőbb 20 óráig tudjuk fenntartani!

Telefon: +36 1 216 7894

Aktuelt


A 2023-as év négy koncertje után új bérletsorozatot hirdet a BMC-ben Stark János Mátyás, Devich Gergely és Ránki Fülöp együttese, immár Trio Haris néven. A sorozat zárásaként a romantikus kamarazene két szoros kapcsolatban álló zsenijétől játszanak egy-egy művet.

Balázs József a hazai középgeneráció egyik legtehetségesebb billentyűse, aki az etno-jazz világában és a műfaj fősodrában egyaránt otthonosan mozog.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.