logo
HU EN

Program


Porcelán
2

Porcelán

Pannon Várszínház: Porcelán

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Saturday, February 08 2014 7:30PM

A 2012/2013-as színházi szezonban a Pannon Várszínház tánctagozataként kezdte meg munkáját a Veszprémi Táncműhely. A táncműhely első produkciója Ladányi Andrea és Krámer György közös munkája a Porcelán – duettek egy házasságból című táncjáték. Témája egy megélt házasság, az emberi együttélés, a párkapcsolat kínjai és gyönyörűsége. A nő és a férfi együttélése, mely törékeny és csillogó, díszes és ünnepélyes, hideg és csörömpölő, mint a porcelán. Az előadás kifejezőeszközei közt szerepel a tánc, a gesztus, a kortárs zene és képzőművészet, a videó installáció. A színpadi történést két tapasztalt művész önvallomása teszi hitelessé. Korszerű stílusát a fiatal alkotótársakkal való együttműködés teremtette meg. A porcelánból készült tárgy különös kisugárzású. Egyszerre képvisel szellemiséget és anyagiságot, könnyedséget és súlyt. Olyan, mint egy házasság. Porcelán.

Our offer


The band Deaf Platypus started out at the Jaroslav Ježek Conservatory under the mentorship of Jakub Doležal. Over time, they have moved from jazz-fusion covers to their own compositions: the platypus melodies are often humorous and innocent, but they also like to experiment with odd rhythms and intricate, almost neoclassical arrangements. Jazz improvisation remains the focus of their work.

Közreműködik: Mahan Mirarab – gitár, fretless gitár Lukács Miklós – cimbalom Daniele Camarda – elektromos basszus Dés András – ütőhangszerek

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.